Táborový večer aneb Benefice pro budoucnost

Milí táborníci, rodiče, děti a kamarádi,

přijměte prosím pozvání na Táborový večer aneb Benefice pro budoucnost. Akce se uskuteční 11. 11. 2017 na Kolibě v Litoměřicích (Českolipská 2100, Litoměřice 41201). Více informací naleznete na plakátku. Níže je sděleno několik důležitých informací.

1) Z organizačních důvodů je rezervace míst nutná.

Stačí zaslat platbu za vstupné na účet 2721348073/0800 , VS: 999. Do zprávy pro příjemce, prosím, uveďte jméno a počet míst. Po přijetí platby vám bude zaslán potvrzovací email. (rezervace do 3. 11. 2017)

2) V rámci benefice jsme na webu Darujme.cz vytvořili projekt pro dárce. Tento program umožní darovat on-line- rychle a efektivně. Vaše peníze můžete poslat přímo na projekt Benefice pro tábor Matěj. Budeme rádi za šíření tohoto odkazu mezi Vaše přátele . Darovat a pomoci tak s obnovou tábora mohou i ti, kteří na táboře nikdy nebyli.  https://www.darujme.cz/projekt/1200493

3) Program je bohatý, a proto začneme opravdu už v 16 hod. Prosíme ty, kteří se chtějí zúčastnit zahájení, nechť dorazí včas :-).  Krátce po zahájení se můžeme těšit na nejstaršího náčelníka! Program bude časem zveřejněn.

4) Prosím, kdo můžete, rozšiřte zprávu a pozvání i mezi další táborníky. Děkuju!

Těšíme se na Vás!

S pozdravem, Marie Legnerová

Děkujeme za Vaše příspěvky. Tábor je naše společná věc.